Розширення автопарку та нові стандарти якості: новини UNI-LAMAN GROUP

У 2022 році в логістичній галузі України найактуальнішою послугою виявилися автомобільні перевезення вантажів. Ми в логістичній компанії UNI-LAMAN GROUP робимо все, аби зробити такі перевезення швидкими та безпечними. 

У власності компанії є два автопарки вантажних машин в Україні (Одеса) та Молдові (Кишинів,) які старанно виконують усі ваші замовлення щодо перевезень Україною та Європою починаючи з 2006 року.

Втім, час не стоїть на місці, а вимоги до перевезень змінюються. Тому ми розпочинаємо масштабний проєкт з розширення та оновлення нашої матеріально-технічної бази. 

Перш за все, ми створюємо новий автопарк! Цього разу у Польщі — на території нашого складу у місті Прушкув. 

Польща — один з пріоритетних наших напрямків, адже саме ця країна стала одним з логістичних хабів для українських експортних та імпортних вантажів. Ми розуміємо наскільки важливо дати нашим клієнтам якісний сервіс без залучення посередників. Два перших новеньких вантажних автомобілі, марки DAF та VOLVO, уже задіяні у роботі. До кінця року ми плануємо збільшити кількість автівок до декількох десятків.

Для автопарку в Україні придбано дві вантажівки DAF, шість тентових та три контейнерні причепи. Також дві новенькі автівки  DAF отримала й філія у Молдові.

Зазначимо, що всі транспортні засоби, які ми купуємо для компанії, відповідають екологічному стандарту EURO-6, що дозволяє їм перевозити вантажі дорогами будь-якої країни Європи.