Митне оформлення

Митне оформлення — це комплекс процедур, які необхідно пройти на кордоні під час міжнародного перевезення вантажів. Людина або компанія, яка несе відповідальність за вантаж (отримувач, відправник, перевізник і тд) зобов’язана надати контролюючим органам перелік документів та сплатити митні збори. При цьому відповідальний за оформлення має володіти необхідною кваліфікацією та знаннями в області податкового та митного законодавства.  

Для зручності наших клієнтів ми створили власний відділ митного оформлення. Наші спеціалісти візьмуть на себе всі нюанси з підготовки, заповнення та подачі документів заради Вашого спокою.

Процес оформлення вантажів

Етапи митного оформлення:

1. Реєстрація учасника зовнішньоекономічної діяльності у митних органах України, якщо ФОП чи компанія вперше відправляють/отримують вантажі.

2. Підготовка та подача всіх супровідних та дозвільних документів для митного оформлення товарів.

3. Розрахунок митної вартості.

4. Перевірка товару митними органами та перевірка відповідності заявленій в документах інформації.

5. Декларування товарів та оплата митних зборів.

 

У штаті компанії  UNI-LAMAN GROUP працюють досвідчені митні брокери, які відповідають за вірне оформлення імпортних та експортних вантажів. Делегуючи цю задачу професіоналам, Ви гарантовано зможете уникнути помилок, затримок та штрафів.   

Митне
декларування

Заповнення митної декларації — обов’язковий процес під час перетину кордонів країн. Декларуванню підлягають як партії вантажів, так і деякі категорії товарів, які перевозяться для особистого використання, наприклад, автомобілі.

 

Під час оформлення декларант вказує, що саме і з якою метою перевозиться. Ні в якому разі неможна допускати помилки під час заповнення декларації, адже це може стати причиною відмови у доставці вантажу на територію країни.

Акредитація на митниці

Компанія чи ФОП, які починають свою зовнішньоекономічну діяльність (ЗЕД) зобов’язані отримати акредитацію в Державній митній службі. Акредитація — це внесення інформації в Реєстр осіб, які здійснють операції з товарами. Без такої реєстрації неможливо здійснювати відправку та отримання товарів з-за кордону.

 

Місце реєстраціі не має значення — після внесення інформації в Реєстр, акредитація діє на всій території України. Подати заявку може як володар компанії, так і його уповноважений представник.

 

Довірте проходження всіх процедур нашим спеціалістам по ЗЕД-консалтингу й не витрачайте час на бюрократію.

Оформлення товарів
Форма для зв'язку з нами
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності