Міжнародні морські перевезення вантажів

За рахунок широкого покриття та різноманіття маршрутів, морські вантажоперевезення — найбільш популярний вид міжнародних доставок товарів та сировини.

Цей вид транспортування дає можливість безпечно та вигідно перевозити будь-які види вантажів:

будівельні матеріали;

сировину;

продукти харчування;

цінні предмети та багато іншого. 

Для морських перевезень вантажів використовуються металеві контейнери довжиною 40 та 20 футів (6 та 12 метрів відповідно). Саме контейнери забезпечують більше 70% міжнародної комерційної торгівлі. Окрім генеральних вантажів, спеціальними видами контейнерів можна перевозити як небезпечні речовина (вуглероди, хімікати та ін.), так і насипні вантажі (зернові, мука, корм для свійських тварин).

Компанія UNI-LAMAN GROUP працює на ринку морських перевезень вже 20 років. Наші знання та досвід допомагають нам обирати вигідні, зручні та безпечні вантажні маршрути для наших клієнтів. А власні відділи страхування та митного оформлення дають можливість надавати повний комплекс послуг з перевезень.  

Формати перевезення вантажів морем

Співпрацюючи з UNI-LAMAN GROUP, Ви можете обрати оптимальний спосіб доставки вантажу морем: 

  FCL (повне завантаження контейнера товарами одного замовника).

•  LCL (часткове завантаження з оплатою за фактичний об’єм вантажу, а не за весь контейнер).

•  Перевезення наливних та насипних вантажів або швидкопсувних товарів в спеціальних рефконтейнерах. 

Ми допоможемо обрати краще рішення у відповідності до Вашого замовлення.

Перевезення повних контейнерів (FCL)

FCL (Full Container Load) — це формат перевезення вантажів, коли весь об’єм контейнера заповняють товаром або сировиною тільки одного замовника. 

Переваги такого виду перевезень: 

можливість перевезення великих партій товарів;

пломбування контейнера одразу після завантаження Вашої партії;

транзитний час значно менший, у порівнянні з LCL, тому що не потрібно чекати консолідації вантажів інших замовників для відправки.

Перевезення вантажів у складі збірного контейнера (LCL)

LCL (Less Container Load) — перевезення вантажів від різних відправників у складі одного збірного контейнера. Таким чином відправляють невеликів товарні партії, які не займають весь простір контейнера. Замовник оплачує аренду не всього контейнера, а тільки місця у ньому. Вартість перевезення збірних вантажів розраховується індивідуально для кожного клієнта залежно від габаритів та ваги партії.

В компанії  UNI-LAMAN GROUP є власний сервіс з консолідації вантажів на складі. Наші менеджери підкажуть як перевезти Ваш вантаж найбільш вигідно.

Перевезення у рефрижераторних контейнерах 

Транспортування вантажів у рефрижераторних (холодильних) контейнерах забезпечує зберігання швидкопсувних товарів на шляху прямування.

За допомогою рефрижераторів можна безпечно перевезти:

• м’ясо та рибу;

• свіжі овочі та фрукти;

• рослини

• медичні препарати;

• деякі види хімікатів.

Доставка насипних та наливних вантажів 

Для перевезення наливних, насипних та газообразних вантажів використовують різні види морського транспорту: балкери, танкери, газовозі. Також такі вантажі можна перевозити в спеціальних контейнерах — флекситанках

На перевезення таких товарів діє ряд обмежень та вимог. Якщо у Вас є необхідність перевезти наливні чи насипні вантажі, зверніться до наших спеціалістів і ми підберемо найбільш зручний та вигідний вид транспортування.

Необхідно перевезти вантаж? Зв'яжіться з нами!
Форма для зв'язку з нами
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності