Страхування вантажів для міжнародного перевезення

Підприємці часто намагаються скоротити витрати на страхуванні вантажів, створюючи собі додаткові проблеми. 

Міжнародні перевезення вантажів — це довготривалий процес, на кожному етапі якого можливі непередбачувані ситуації, які можуть спричинити втрату або пошкодження майна. Якщо не застрахувати вантаж та покластися на долю, можна втратити усі вкладені гроші. А звинувачувати буде нікого, тому що експедиторська компанія, яка перевозить вантаж, не несе юридичної відповідальності за небезпечні ситуації на морі, пожежі, ДТП по вині третіх осіб і тд.  

Правильно складений страховий договір гарантує, що у випадку надзвичайних пригод, Ви отримуєте компенсацію збитків, тому не варто від нього відмовлятися.

Види страхування при перевезенні вантажів

Важливо розуміти, що в логістиці використовують два види страхування:

 1. Страхування відповідальності перевізника. Передбачає компенсацію володарю вантажу у випадку, якщо пошкодження сталося по вині експедитора. Цей поліс не включає повернення коштів у випадку аварій та стихійних лих.

2. Страхування власне вантажу. Передбачає повну компенсацію, якщо вантаж пошкоджено, втрачено, а також, якщо вантаж загинув (при перевезенні тварин). Необхідно використовувати обидва види страхування, аби максимально захистити себе від втрати вкладених коштів.

Вартість страхування вантажів

Уніфікованих цін не страхування вантажу не існує. Розрахунок вартості робиться на підставі таких даних:

умови покриття;

вид товару та упаковки;

регіон перевезення;

тип транспорта і тд. 

Розповсюджені типи покриття: повне страхування, часткове, часткове другої категорії. При повному страхуванні гарантується компенсація збитків навіть через недотримання строків, вказаних у договорі.

Переваги UNI-LAMAN GROUP

Ми прагнемо до прозорої та чесної співпраці, тому не зменшуємо ризики у договорі, а знаходимо оптимальне рішення. Як страховий брокер ми допомагаємо вирішити всі проблеми, пов’язані з цією процедурою, та супроводжуємо у процесі урегулювання страхового випадку.  

Причини працювати з нами

Страхування по міжнародним стандартам. Поліс дозволить отримати відшкодування збитків незалежно від того, в якій країні та на якому етапі доставки стався форс-мажор.

Комплексне страхування. Крім відшкодування збитків, завданих вантажу, компенсуються витрати та внески по загальній аварії (при морському перевезенні) та витратам на рятування вантажу. 

Вигідні ціни. Ми допоможемо обрати поліс з оптимальною ціною та покриттям без зайвих переплат.  

UNI-LAMAN GROUP працює тільки з надійними страховими компаніями. 

 

Необхідно застрахувати вантаж? Зв'яжіться з нами!
Форма для зв'язку з нами
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності