Морські контейнерні перевезення (FCL)

FCL-перевезенням віддають перевагу тисячі компаній по всьому світу, транспортуючи великі партії вигідно, швидко та зручно.

Оптимальний варіант для об'ємних вантажів та великих партій товарів

FCL (Full Container Load) — це формат вантажних перевезень, коли весь об’єм контейнеру займає товар чи сировина тільки одного замовника.

Переваги морських контейнерних перевезень:

✔ Можливість перевезення великих партій товарів. Один контейнер вміщує до 28 тонн вантажу, на одне судно — тисячі контейнерів. Тому розмір відправляємих партій практично не обмежено.

✔ Завантаження можливе на складі відправника/продавця. Ви можете проконтролювати процес завантаження та пломбування контейнеру. 

✔ Транзитний час значно коротший у порівнянні з LCL. Вантаж відправиться за маршрутом однару після завантаження. Не потрібно чекати поки товари всіх відправників привезуть на склад для консолідації. 

✔ Не потрібно додатково сплачувати за послуги збірки, розформування, стікерування вантажів.

Компанія UNI-LAMAN GROUP кожен день працює над тим, аби запропонувати найвигідніші тарифи на морські перевезення по всьому світу.

Наші переваги

Вигидні ціни

Оперативні офіси та партнери по всьому світу дозволяють нам отримувати вигідні тарифи на фрахт на послуги терміналів. Завдяки цьому ми будуємо для наших клієнтів найбільш оптимальні та ефективні логістичні ланцюги.

Експедирування та митний сервіс

Ми надаємо повний комплекс послуг по експедируванню та оформленню вантажів. За потреби наші брокери допоможуть пройти всі необхідні митні процедури.

Страхування вантажів

Ми страхуємо вантажі за міжнародними стандартами, що дозволяє нашим клієнтам отримувати гарантоване відшкодування збитків, незалежно від країни чи етапу доставки, коли стався страховий випадок.

Автопарк

Власний автопарк контейнеровозів дає нам можливість забезпечити подальшу доставку вантажів із порту на склад без затримок.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Як замовити
перевезення вантажів морем

01
Залиште нам запит

Вкажіть у формі зворотнього зв'язку тип вантажу, необхідний термін доставки, країни відправки та отримання. Чи просто залиште свій номер телефону, аби наші менеджери могли зв'язатися з Вами для отримання детальної інформації.

02
Підпишіть договір

Ми узгодимо всі деталі оплати та транспортування вантажу, та відправимо договір із заявкою на надання послуги.

03
Передайте вантаж

Повідомте нашим агентам, де та як забрати вантаж.

04
Оплатіть доставку

Після перевезення ми надамо рахунок для оплати послуг.