Доставка вантажів з Азії

Перевезення вантажів з Таїланду, Сингапуру, Індонезії, В’єтнаму, Південної Кореї та інших азіатських країн морським та авіатранспортом

Перевезення вантажів
Азія — Україна

Країни Азії — великі експортери техніки, каучука, добрив, дорогоцінного каміння, а також продуктів харчування — рису, морепродуктів, фруктів, цукру. З України в Азію частіше за все везуть сільгосппродукцію, дерево та метал, а також вироби из них.

Як доставити вантаж з Азії в Україну:

  • Морські перевезення. Можлива доставка як великих партій товарів, так і збірних вантажів у контейнерах. Також морем можна перевезти насипний, наливний та негабаритний вантаж. Відправки можливі з усіх великих портів регіону: Сингапура, Джакарти, Пусана, Гаосюна, Хошиміна, Бангкока тощо. У середньому вантаж прибуває за 30-60 днів.
  • Авіаперевезення. Якщо немає можливості чекати, можна перевезти вантаж літаком. Доставка займає від 10 днів. Такий спосіб більше підходить для перевезення медикаментів, швидкопсувних вантажів, дорогоцінного каміння.

Після розвантаження в порту чи аеропорту вантаж можна доставити на склад отримувача автотранспортом. 

Ціна доставки вантажу з Азії залежить від країни відправки, маршруту, виду та габаритів вантажу. 

Якщо Вас цікавлять вантажні перевезення по країнам Азії, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті та наші менеджери зв’яжуться з Вами.

Чому варто замовити перевезення вантажів з Азії в UNI-LAMAN GROUP

Вигідні ціни

Офіси та партнери по всьому світу дають нам змогу отримувати вигідні тарифи на фрахт та послуги терміналів. Завдяки цьому ми будуємо для наших клієнтів найбільше оптимальні та ефективні логістичні ланцюги.

Страхування вантажів

Ми страхуємо вантажі за міжнародними стандартами, тому наші клієнти отримують гарантоване покриття збитків, незалежно від країни чи етапу доставки, коли відбувся страховий випадок.

Митний сервіс

Ми надаємо повний спектр послуг по експедируванню та оформленню вантажів. Якщо це необхідно наші брокери допоможуть у проходжені всіх необхідних митних процедур.

Доставка «від двері до двері»

Ми заберемо вантаж за вказаною адресою у країні відправлення, перевеземо його та доставимо на склад клієнта чи в інше вказане місце.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Як відбувається
доставка вантажів з Азії

01
Узгодження

Після обробки заявки менеджер отримує інформацію від перевізника про ціни, маршрут та строки. Разом з клієнтом затверджується кінцевий варіант.

02
Оформлення

Перед відправкою готуються документи для страхування та оформлення вантажу на митниці.

03
Відправлення

Замовлення забирають зі складу відправника, довозять до місця завантаження на основний транспорт та контролюють всі роботи.

04
Моніторинг

Поки вантаж знаходиться у дорозі менеджер залишається на зв'язку на випадок непередбачуваних обставин.

05
Прибуття

Вивантаження товарів у країні доставки. Повідомлення клієнту про прибуття замовлення. Оформлення вантажів на митниці.

06
Доставка до складу

З вантажного терміналу чи аеропорту ми доставимо Ваш вантаж до складу автотранспортом.