Доставка вантажів з Китаю

Перевезення контейнерів, збірних та навалочних вантажів з Китаю морським, залізничним та авіатранспортом

Вантажні перевезення з Китаю до Україну

Китай є найбільшим торговим партнером України. Тільки в першій половині 2021 року вантажний обіг між країнами дорівнюва 8,8 мільярдам доларів. Низька собівартість товарів та великий асортимент дають змогу підприємцям розвивати бізнес в Україні. Така популярність цього напрямку стимулює й розвиток галузі вантажних перевезень: регулярно з’являються нові способи та маршрути доставки.

Як доставити вантаж з Китаю в Україну:

  1. Авіаперевезення. Чартер з КНР може доставити вантаж в аеропорт «Бориспіль» за 1 день. Якщо використовувати регулярні рейси, перевезення триватиме від 5 днів.
  2. Морські перевезення. Морем вантаж з Китаю в Одесу прямує у середньому 40 днів. Проте морські перевезення дешевші й судами можна перевозити будь-які типи вантажів, у тому числі насипні, наливні та негабаритні. 
  3. Залізничні перевезення. Дають змогу доставити вантаж в Україну у середньому за 20 днів. Компанія UNI-LAMAN GROUP є офіційним оператором вантажного потягу, що курсує з китайської провінції Гуандун в Одеську область.

Для зручності наших клієнтів ми відкрили два офіси в Китаї та організували власний сервіс доставки збірних вантажів в Україну. Наші агенти можуть власноруч забрати товар з виробництва та доставити його на місце завантаження на основний транспорт. Також, якщо це потрібно, менеджери допоможуть Вам у комунікації з постачальниками. 

Вартість вантажних перевезень з Китаю в Україну залежить від обраного транспорту, вида товару та його габаритів. Якщо у Вас є питання, заповніть форму зворотного зв’язку й наші менеджери зв’яжуться з Вами.

Чому варто замовити перевезення вантажів з Китаю в UNI-LAMAN GROUP

Вигідні ціни

Офіси та партнери по всьому світу дають нам змогу отримувати вигідні тарифи на фрахт та послуги терміналів. Завдяки цьому ми будуємо для наших клієнтів найбільше оптимальні та ефективні логістичні ланцюги.

Страхування вантажів

Ми страхуємо вантажі за міжнародними стандартами, тому наші клієнти отримують гарантоване покриття збитків, незалежно від країни чи етапу доставки, коли відбувся страховий випадок.

Митний сервіс

Ми надаємо повний спектр послуг по експедируванню та оформленню вантажів. Якщо це необхідно наші брокери допоможуть у проходжені всіх необхідних митних процедур.

Доставка «від двері до двері»

Ми заберемо вантаж за вказаною адресою у країні відправлення, перевеземо його та доставимо на склад клієнта чи в інше вказане місце.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Як відбувається
доставка вантажів з Китаю

01
Узгодження

Після обробки заявки менеджер отримує інформацію від перевізника про ціни, маршрут та строки. Разом з клієнтом затверджується кінцевий варіант.

02
Оформлення

Перед відправкою готуються документи для страхування та оформлення вантажу на митниці.

03
Відправлення

Замовлення забирають зі складу відправника, довозять до місця завантаження на основний транспорт та контролюють всі роботи.

04
Моніторинг

Поки вантаж знаходиться у дорозі менеджер залишається на зв'язку на випадок непередбачуваних обставин.

05
Прибуття

Вивантаження товарів у країні доставки. Повідомлення клієнту про прибуття замовлення. Оформлення вантажів на митниці.

06
Доставка до склада

З вантажного терміналу чи аеропорту ми доставимо Ваш вантаж до складу автотранспортом.