Вантажні перевезення Європа - Україна

Перевезення з/в Європу будь-яким видом транспорту. Вантажі від 50 кг.

Доставка вантажів з Європи в Україну та в зворотному напрямку

Країни ЄС — важливі торговельні партнери України. У першій половині 2021 року Німеччина та Польща увійшли у трійку країн, з якими ми торгуємо більше всіх, поступившись лідерством тільки Китаю. З Європи в Україну частіше доставляють різноманітне обладнення, техніку для дому, будівельні матеріали, продукти харчування. На експорт в ЄС відправляють сільгоспкультури, метали, сировину (руда, шлак), жири, олії.

Як доставити вантаж з ЄС в Україну

та в зворотному напрямку:

  1.  Авіадоставка. Вантажні відправки з ЄС здійснюють всі великі світові авіалінії, тому підшукати потрібний рейс та строки не складає проблем.
  2. Морські перевезення. Товар можна доставити фурами в один з європейських портів — Ротердам, Гамбург, Гданськ — та відправити його в Україну морем. Доставка у середньому займає від 7 до 25 днів.
  3. Автоперевезення. Дають змогу доставити вантаж «від двері до двері» без зупинок та пунктах перевалки. 

Європейські офіси компанії UNI-LAMAN GROUP знаходяться в Польщі та Молдові. Наші спеціаісти добре розбираються у правових нормах й тонкощах вантажних перевезень по Європі, тому зможуть запропонувати оптимальне рішення для Вашого запиту. Крім того в Польщі знаходяться наші склади, тому ми можемо надати послуги зберігання та консолідації/фасування на території ЄС.

Жд-перевезення вантажів з Китаю в Європу

Через зростання цін на морський фрахт зростає й популярність залізничних доставок вантажів з Азії до ЄС. Так званий Новий шовковий шлях проходить й через територію України. Потяг проходить відстань з КНР в Молдову у середньому за 23 дні. Доставка по Європі займає 5-7 днів. 

Вартість вантажних перевезень по Європі залежить від обраного транспорту, маршруту, вида товару та його габаритів. 

Чому варто замовити перевезення вантажів з Європи в UNI-LAMAN GROUP

Вигідні ціни

Офіси та партнери по всьому світу дають нам змогу отримувати вигідні тарифи на фрахт та послуги терміналів. Завдяки цьому ми будуємо для наших клієнтів найбільше оптимальні та ефективні логістичні ланцюги.

Страхування вантажів

Ми страхуємо вантажі за міжнародними стандартами, тому наші клієнти отримують гарантоване покриття збитків, незалежно від країни чи етапу доставки, коли відбувся страховий випадок.

Митний сервіс

Ми надаємо повний спектр послуг по експедируванню та оформленню вантажів. Якщо це необхідно наші брокери допоможуть у проходжені всіх необхідних митних процедур.

Доставка «від двері до двері»

Ми заберемо вантаж за вказаною адресою у країні відправлення, перевеземо його та доставимо на склад клієнта чи в інше вказане місце.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Як відбувається
доставка вантажів з Європи

01
Узгодження

Після обробки заявки менеджер отримує інформацію від перевізника про ціни, маршрут та строки. Разом з клієнтом затверджується кінцевий варіант.

02
Оформлення

Перед відправкою готуються документи для страхування та оформлення вантажу на митниці.

03
Відправлення

Замовлення забирають зі складу відправника, довозять до місця завантаження на основний транспорт та контролюють всі роботи.

04
Моніторинг

Поки вантаж знаходиться у дорозі менеджер залишається на зв'язку на випадок непередбачуваних обставин.

05
Прибуття

Вивантаження товарів у країні доставки. Повідомлення клієнту про прибуття замовлення. Оформлення вантажів на митниці.

06
Доставка до складу

З вантажного терміналу чи аеропорту ми доставимо Ваш вантаж до складу автотранспортом.