Вантажні перевезення Польща

Перевезення вантажів з та в Україну через Польщу 

Перевезення через Польщу під час війни

Російське вторгнення завдало неабиякої шкоди логістичній галузі в Україні. Військові дії, окупація територій, блокування морських портів, ракетні удари по складах та елеваторах майже знищили налагоджені ланцюжки доставки вантажів в Україну та за її межі. Проте логістичні компанії не зупинилися та щодня працюють над тим, щоб рух вантажів продовжувався, а економіка працювала. 

Зараз велика кількість логістичних рішень базуються на співпраці із Польщею. Компанія UNI-LAMAN GROUP вже багато років має власне представництво у цій країні, а тому може надавати якісні послуги з перевезення вантажів через нашого західного сусіда. 

Як зараз відбувається доставка імпортних та експортних вантажів через Польщу:

  1. Морські перевезення через порти Гданська та Гдині. З порту та до нього товар доїжджає автотранспортом. Наприклад, якщо ви очікуєте вантаж із Канади, ми відправимо його на судні до Гданську, там перевантажимо на автотранспорт та доставимо на Ваш склад в Україні. 
  2. Авіаперевезення. Якщо потрібно відправити чи отримати вантаж якомога швидше, його можна відправити лікатом через Польщу. Довезення з та в Україну так само відбувається автотранспортом. 

Окрім власне перевезень ми надаємо складські послуги у Польщі. Наш склад у місті Прушков неподалік від Варшави можно використовувати для:

  • довготривалого зберігання товарів;
  • перевантаження товарів з одного транспорту на інший;
  • стікерування перед завозом в Україну;
  • консолідації, чи навпаки розділення збірних вантажів.

Не забуваємо ми і про супутні послуги. Спеціалісти нашого польського офісу залюбки допоможуть Вам із митним оформленням та страхуванням вантажу. 

Чому варто замовити перевезення вантажів через Польщу в UNI-LAMAN GROUP

Вигідні ціни

Офіси та партнери по всьому світу дають нам змогу отримувати вигідні тарифи на фрахт та послуги терміналів. Завдяки цьому ми будуємо для наших клієнтів найбільше оптимальні та ефективні логістичні ланцюги.

Страхування вантажів

Ми страхуємо вантажі за міжнародними стандартами, тому наші клієнти отримують гарантоване покриття збитків, незалежно від країни чи етапу доставки, коли відбувся страховий випадок.

Митний сервіс

Ми надаємо повний спектр послуг по експедируванню та оформленню вантажів. Якщо це необхідно наші брокери допоможуть у проходжені всіх необхідних митних процедур.

Доставка «від двері до двері»

Ми заберемо вантаж за вказаною адресою у країні відправлення, перевеземо його та доставимо на склад клієнта чи в інше вказане місце.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Як відбувається
доставка вантажів через Польщу

01
Узгодження

Після обробки заявки менеджер отримує інформацію від перевізника про ціни, маршрут та строки. Разом з клієнтом затверджується кінцевий варіант.

02
Оформлення

Перед відправкою готуються документи для страхування та оформлення вантажу на митниці.

03
Відправлення

Замовлення забирають зі складу відправника, довозять до місця завантаження на основний транспорт та контролюють всі роботи.

04
Моніторинг

Поки вантаж знаходиться у дорозі менеджер залишається на зв'язку на випадок непередбачуваних обставин.

05
Прибуття

Вивантаження товарів у країні доставки. Повідомлення клієнту про прибуття замовлення. Оформлення вантажів на митниці.

06
Доставка до складу

З вантажного терміналу чи аеропорту ми доставимо Ваш вантаж до складу автотранспортом.