Вантажні перевезення по СНД

Швидка та надійна доставка товарів та сировини у Казахстан, Молдову та інші країни СНД

Доставка вантажів в/з СНД

Україна активно розвиває торгові відносини з найближчими сусідами та країнами Середньої Азії. Так, у 2021 році кількість експортованих товарів в один тільки Казахстан збільшилася на 30%. А імпорт з Білорусі виріс на 60%. В основному країни торгують сільгоспкультурами, сировиною, добривами, промисловою технікою. Логістичні маршрути між країнами-сусідами розвинені достатньо добре, тому доставити вантаж можна в будь-яке місто швидко та безпечно. 

Як доставити вантаж по СНД:

  1. Залізничні перевезення. Потяг з Київа у Мінськ приходить за 3 дні, в Казахстан — за 20 днів. Це гарний варіант для перевезення навалочних вантажів в полувагонах чи хоперах, а також наливних вантажів у цистернах.
  2. Автоперевезення. Підходять для перевезення будь-яких вантажів, в тому числі негабаритних на спеціальних платформах чи у відкритих кузовах.
  3. Мультимодальні перевезення. Інколи навіть при відносному сусідстві країн можуть використовуватися морські перевезення. Частину шляху вантаж проходить, наприклад, на паромі, а потім автотранспортом доставляється у кінцевий пункт.

Вартість доставки вантажів по СНД залежить від маршруту, транспорту, виду та габаритів вантажу, що відправляється. Якщо у Вас є питання, заповнюйте форму зворотного зв’язку. Менеджери компанії UNI-LAMAN GROUP зв’яжуться з Вами та проведуть безкоштовну консультацію.

Чому варто замовити перевезення вантажів по СНД в UNI-LAMAN GROUP

Вигідні ціни

Офіси та партнери по всьому світу дають нам змогу отримувати вигідні тарифи на фрахт та послуги терміналів. Завдяки цьому ми будуємо для наших клієнтів найбільше оптимальні та ефективні логістичні ланцюги.

Страхування вантажів

Ми страхуємо вантажі за міжнародними стандартами, тому наші клієнти отримують гарантоване покриття збитків, незалежно від країни чи етапу доставки, коли відбувся страховий випадок.

Митний сервіс

Ми надаємо повний спектр послуг по експедируванню та оформленню вантажів. Якщо це необхідно наші брокери допоможуть у проходжені всіх необхідних митних процедур.

Доставка «від двері до двері»

Ми заберемо вантаж за вказаною адресою у країні відправлення, перевеземо його та доставимо на склад клієнта чи в інше вказане місце.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Як відбувається
доставка вантажів по СНД

01
Узгодження

Після обробки заявки менеджер отримує інформацію від перевізника про ціни, маршрут та строки. Разом з клієнтом затверджується кінцевий варіант.

02
Оформлення

Перед відправкою готуються документи для страхування та оформлення вантажу на митниці.

03
Відправлення

Замовлення забирають зі складу відправника, довозять до місця завантаження на основний транспорт та контролюють всі роботи.

04
Моніторинг

Поки вантаж знаходиться у дорозі менеджер залишається на зв'язку на випадок непередбачуваних обставин.

05
Прибуття

Вивантаження товарів у країні доставки. Повідомлення клієнту про прибуття замовлення. Оформлення вантажів на митниці.

06
Доставка до складу

З вантажного терміналу чи аеропорту ми доставимо Ваш вантаж до складу автотранспортом.