Доставка з США

Перевезення вантажів з/в США морським та авіатранспортом від 50 кг

Вантажні перевезення з США: кращі рішення для Вашого бізнесу

Об’єм вантажного обігу між Україною та США з кожним роком тільки збільшується. Українці купують в Америці техніку, смартфони, одяг, взуття, продукти харчування, меблі, косметику. Великим попитом користуються уживані легкові машини. У США частіше за все експортують сировину, сільгоспкультури, метали. Також останнім часом набирають популярність вироби українських дизайнерів: одяг, декор для інтер’єрів тощо. 

Вантажні перевезення з чи в США здійснюються кількома способами:

  1. Авіаперевезення. Таким чином можна доставити вантаж з Америки в Україну за декілька днів. Частіше за все літаки використовують для перевезення швидкопсувних товарів, медичних препаратів, косметики чи цінних вантажів. 
  2. Морські перевезення. Морем вантаж доставляється у середньому за 30-45 днів. Перевага такого способу у тому, що морем можна перевезти будь-який вантаж: негабаритний (наприклад, автомобіль), небезпечний, насипний чи наливний.
  3. Мультимодальні перевезення з використанням кількох видів транспорту.

Вартість перевезення вантажу з США залежить від його виду та габаритів, а також строків, у які його потрібно доставити.

Доставлення збірних вантажів з США

Для вигідного перевезення невеликих вантажних партій компанія UNI-LAMAN GROUP запустила власний сервіс LCL-доставки з США. Якщо товар не займає весь простір контейнера, ми запропонуємо Вам перевезти його в складі збірного вантажу. Разом з Вашим замовленням ми завантажимо у контейнер товар інших відправників, а витрати на доставку поділимо між клієнтами залежно від місця, що займає вантаж. При цьому Вам не потрібно вирішувати, як доставити вантаж на склад для консолідації. Наші агенти організують все самі. 

Чому варто замовити перевезення вантажів з США в UNI-LAMAN GROUP

Вигідні ціни

Офіси та партнери по всьому світу дають нам змогу отримувати вигідні тарифи на фрахт та послуги терміналів. Завдяки цьому ми будуємо для наших клієнтів найбільше оптимальні та ефективні логістичні ланцюги.

Страхування вантажів

Ми страхуємо вантажі за міжнародними стандартами, тому наші клієнти отримують гарантоване покриття збитків, незалежно від країни чи етапу доставки, коли відбувся страховий випадок.

Митний сервіс

Ми надаємо повний спектр послуг по експедируванню та оформленню вантажів. Якщо це необхідно наші брокери допоможуть у проходжені всіх необхідних митних процедур.

Доставка «від двері до двері»

Ми заберемо вантаж за вказаною адресою у країні відправлення, перевеземо його та доставимо на склад клієнта чи в інше вказане місце.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Як відбувається
доставка вантажів з США

01
Узгодження

Після обробки заявки менеджер отримує інформацію від перевізника про ціни, маршрут та строки. Разом з клієнтом затверджується кінцевий варіант.

02
Оформлення

Перед відправкою готуються документи для страхування та оформлення вантажу на митниці.

03
Відправлення

Замовлення забирають зі складу відправника, довозять до місця завантаження на основний транспорт та контролюють всі роботи.

04
Моніторинг

Поки вантаж знаходиться у дорозі менеджер залишається на зв'язку на випадок непередбачуваних обставин.

05
Прибуття

Вивантаження товарів у країні доставки. Повідомлення клієнту про прибуття замовлення. Оформлення вантажів на митниці.

06
Доставка до склада

З вантажного терміналу чи аеропорту ми доставимо Ваш вантаж до складу автотранспортом.