Логістична компанія UNI-LAMAN GROUP продовжує працювати!

Шановні клієнти, компанія UNI-LAMAN GROUP працює!

Із початку активної фази війни ми піклувалися про безпеку та транспортування Ваших вантажів, що вже надійшли в Україну, чи були на шляху до неї. Також за цей час нам вдалося реалізувати декілька важливих проектів:

1. Налагодили ланцюжок доставлення вантажів з портів Румунії, Туреччини та Польщі до замовників в Україні.

2. Водночас підключилися до перевезень гуманітарних вантажів, а наш склад у Польщі віддали під потреби волонтерів.

3. Передали Збройним Силам України 20 контейнерів та 2 грузові автівки із причепами загальною вартістю більш ніж 110 тисяч доларів.

Багато вже зроблено та ще дуже багато роботи попереду. Надалі ми будемо частіше інформувати про послуги, які готова надавати компанія. Вже зараз ми працюємо над пошуком оптимальних логістичних шляхів за двома напрямками:

• Комерційний. Ми організовуємо перевезення вантажів по Європі, а також доставляємо вантажі морським та авіатранспортом до країн ЄС із подальшим довезенням на територію України автотранспортом (регіони, куди зараз є можливість доставляти вантажі, підкаже менеджер).

• Гуманітарний. Наш диспетчерський відділ щодня опрацьовує запити на перевезення іноземної допомоги та шукає транспорт під різні потреби. Будь ласка, напишіть нам на пошту info@uni-laman.com, якщо ви володієте вантажними машинами та готові допомогти.

Ми розуміємо, що зараз важливо зробити усе необхідне для відновлення роботи підприємців. Тому, якщо Вам потрібна консультація щодо транспортування вантажів, зв’яжіться з нами за телефоном 0 800 30 111 8, у месенджерах Telegram, Viber, Watsapp чи поштою info@uni-laman.com. Ми будем раді допомогти!

Contact Us