Автомобільні перевезення вантажів по Європі та СНД

15 років досвіду у сфері вантажних перевезень автотранспортом

Перевезення по СНД та Європі

Перевезення вантажів автомобільним транспортом — найбільш популярний вид доставки по Європі та СНД. Розгалужена система автобанів дає можливість швидко та без особливих ризиків відправляти товари у будь-яке місто. Компанія UNI-LAMAN GROUP займається автоперевезеннями вже 15 років, тому наші спеціалісти зможуть допомогти з будь-яким Вашим запитом.

Ми спеціалізуємося на автоперевезеннях збірних вантажів (LTL). Власний сервіс консолідації дає нам можливість збирати невеликі партії товарів від різних замовників та перевозити їх в одному контейнері. Таким чином вартість оренди контейнера розподіляється між клієнтами.

Транзит вантажів з чи в ЄС здійснюється через Молдову. У Кишиневі знаходиться один з наших офісів, тому наші спеціалісти знають всі тонкощі проходження кордону з Молдовою, а потім і з іншими країнами ЄС.

Наш автопарк складається з 160 контейнеровозів, також, у разі необхідності, ми можемо залучати транспорт надійних підрядників.

Крім власне перевезення вантажів UNI-LAMAN GROUP надає повний комплекс супутніх послуг. Ми страхуємо кожну відправку, контролюємо завантаження та розвантаження, допомагаємо з оформленням на митниці. Також ми володіємо складами в Польщі, тому можемо організувати зберігання та перевантаження товарів.

Вартість автоперевезення вантажу в країни Європи та СНД залежить від ваги, габаритів, відстані. Тому, якщо Вам потрібні подробиці, відправляйте запит і ми зв’яжемося з Вами. 

Як замовити
перевезення вантажу

01
Залиште нам запит

Вкажіть у формі зворотного зв'язку тип вантажу, необхідний термін доставки, країну відправлення та доставки. Чи просто залиште свій номер телефону, аби наші менеджери могли зв'язатися з Вами для отримання детальної інформації.

02
Підпишіть договір

Ми узгодимо всі деталі оплати та транспортування вантажу, та відправимо договір із заявкою на надання послуги.

03
Передайте вантаж

Повідомте нашим агентам, де та як забрати вантаж.

04
Оплатіть доставку

Після перевезення ми надамо рахунок для оплати послуг.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності