Залізничні перевезення вантажів країнами Європи та СНД

Ми працюємо без посередників та контролюємо кожен етап перевезення вантажів залізницею

Надійна доставка вантажів в Європу та СНД

Перевезення вантажів залізницею — надійний та недорогий спосіб. Завдяки розгалуженій системі залізничних шляхів, товар не затримується у дорозі, а ціна доставки при цьому нижча, ніж в авіаперевезеннях.

Головна перевага цього транспорту у тому, що ним можна перевозити будь-які види вантажів. Наприклад, з Європи до України частіше за все везуть продукти харчування, медичні товари та косметику. А на експорт з України відправляють руду, вугілля, зерно, лісоматеріали.

Але через різницю у ширині колій, у маршрут доводиться додавати зупинку для перевантаження. Потяг прибуває до кордону країни, там або змінюється ходова частина, або товари переносять на склади тимчасового зберігання, розформовують або консолідують, та відправляють далі за маршрутом іншим потягом, чи видом транспорту. 

UNI-LAMAN GROUP організує залізничні перевезення за такими напрямами: 

• Доставка товарів з/в Європу. Час на шляху складає приблизно 4-7 днів. Потяги проходять через Польщу, Німеччину, Нідерланди, Бельгію. Відправлення відбувається за регулярним графіком.

Транзит вантажів через Україну в країни СНД. Наприклад, перевезення вантажів з Китаю до Молдови займає 23-25 днів. За бажанням клієнта, вантаж доставляється до митниці або безпосередньо до складу із необхідним оформленням на кордоні. 

Супутні послуги, які ми надаємо у залізничних перевезеннях вантажів:

страхування;

митна очистка;

складські послуги.

Ми самі виступаємо у ролі операторів потягів, тому контролюємо процес перевезень на кожного етапі. Якщо Ви плануєте доставляти вантажі залізницею, зв’яжіться з нами. Наші менеджери допоможуть обрати оптимальний маршрут, станції для перевантаження та розвантаження, правильно оформлять документи та будуть на зв’язку доки Ви не отримаєте своє замовлення.

Як замовити
перевезення вантажів

01
Залиште нам запит

Вкажіть у формі зворотного зв'язку тип вантажу, необхідний термін доставки, країни відправки та отримання. Чи просто залиште свій номер телефону, аби наші менеджери могли зв'язатися з Вами для отримання детальної інформації.

02
Підпишіть договір

Ми узгодимо всі деталі оплати та транспортування вантажу, та відправимо договір із заявкою на надання послуги.

03
Передайте вантаж

Повідомте нашим агентам, да та як забрати вантаж.

04
Оплатіть доставку

Після перевезення ми надамо рахунок для оплати послуг.

Дізнайтесь вартість перевезення
Інформація про вантаж
Маршрут
Параметри вантажу
Контактна інформація
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності