UNI-LAMAN GROUP - "Лідер галузі 2022" за результатами Національного бізнес-рейтингу України

За 23 роки існування UNI-LAMAN GROUP неодноразово входила у ТОП найкращих компаній з логістики в Україні, отримувала номінації в престижних українських та міжнародних рейтингах.

Так і 2022 рік не став виключенням, незважаючи на суттєві обмеження міжнародних перевезень, в березні 2023 року ми отримали ще одразу дві престижні нагороди, золото від Національного бізнес-рейтингу України  — “Лідер галузі 2022” в Одеській області та Україні. 

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій – Союзу НБР. Вже 17 років поспіль НБР визначає провідні підприємства, які дотримуються принципів відкритості й добропорядності. 

Лідерські позиції свідчать про прозорість, результативність та ефективне провадження діяльності. Рейтинг був створений за кількістю сплачених податків та аналізу інших фінансових показників за рік. 

Звичайно, приємно коли твою роботу відзначають, та для нас найбільшим досягненням є збереження можливості допомогти українському бізнесу працювати при будь яких умовах. За час війни в Україні ми продовжуємо розширяти свої кордони та запроваджуємо нові ланцюги постачання товарів в Україну для розвитку українського бізнесу. 

Дякуємо, за високу честь та продовжуємо розвиватись разом з Україною!