Як зекономити на перевезенні вантажу?

Дешеві міжнародні перевезення — мрія кожного підприємця. На жаль, у період пандемії COVID-19, постійних затримок у портах та нестачі контейнерів ціни тільки зростають. Тим не менш, навіть в таких умовах є декілька можливостей зекономити на перевезенні вантажу. Ось деякі з них:

1. Обирайте транспортно-логістичну компанію, яка надає повний комплекс послуг без залучення посередників. Таким чином Ви сплачуєте тільки за послугу, без націнки за роботу третьої сторони. По цій же причині важлива наявність у компанії власного автопарку, якщо Ви плануєте використовувати цей вид транспорту у перевезенні. 

2. Шукайте прямих виробників. Купуючи товар за оптовими цінами у прямого постачальника, можна не тільки зекономити на вартості товару, але й знизити суму митних платежів. 

3. Не використовуйте дорогі та об’ємні матеріали для пакування. Додатковий об’єм збільшує вартість перевезення, як і ціна самої тари. 

4. Дізнавайтеся ставки на різні види транспорта. Запитайте менеджера, чи є альтернатива морським перевезенням. Для доставлення по території одного континенту більш вигідним може виявитися залізничний транспорт.

5. Враховуйте сезон. Намагайтеся здійснити доставку вантажу до початку високого сезону, такого як новорічні свята. У період більшого попиту ростуть й ставки на перевезення.

6. Обирайте тільки перевірену компанію. Намагаючись зекономити на перевізнику, клієнт може стати жертвою шахраїв, які вже після доставки вимагатимуть оплатити вигадані додаткові послуги. 

7. Оберіть оптимальний маршрут. Попросіть логіста знайти маршрут, який не проходить через платні дороги та небезпечні зони, тому це призводить до зростання вартості. Також намагайтеся оптимізувати час використання орендованих контейнерів. 

8. Невеликі партії товарів доставляйте у складі збірних вантажів, розподіляючи таким чином оплату оренди контейнера з іншими відправниками. 

9. Знайдіть логістичну компанію, з якою будете співпрацювати на регулярній основі. Часто постійним клієнтам компанії надають розстрочки та персональні знижки. 

Спеціалісти UNI-LAMAN GROUP завжди намагаються знайти для клієнтів найбільш вигідні умови. Але є один пункт, на якому економити не можна. Це страхування вантажів. Намагайтеся не занижати бюджет на це, інакше у разі нещасного випадку можно втратити не тільки вантаж, а й можливість отримати компенсацію.